Opublikowany w Gdzie wesele

jakie menu na skromne przyjecie weselne

jakie menu na skromne przyjecie weselne

14 sposobów, by powiedzieć Kocham cię bez słów

Walentynki tuż za rogiem, chciałem dać mój mąż prezent w tym roku było trochę różni się od zwykłej „Kocham Cię” towarzyszy karcie.

Postanowiłem, że przez te dwa tygodnie prowadzące do wielkiego dnia, bym zrobił specjalne rzeczy, aby pokazać mu, jak się czuję.

Zainspirowany Uwaga: Jeśli szukasz tylko jeden dobry pomysł na 14 lutego, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj coś, co pozwoli innych znaczących wiedzieć, jak bardzo zależy Ci, too.http://www.telefonarium.pl/cennik-napraw-telefonow-lg-wroclaw

Biorąc pod uwagę fakt, że moje działania musiałyby być niezwykłego mu nawet nie zauważy, to tylko niektóre z pomysłów, które wpadłem powiedzieć „kocham cię”, bez użycia słów.

Dzień pierwszy – piątek – A Night In

Z późno w nocy przyjazd do domu z planem, będę miał świeże pościel na łóżku, jego ulubione domowe ciasteczka i napoje na stoliku nocnym, najnowszy trzeba zobaczyć film na pauzie i piżamę r całym łóżku, z jego pantofle na podłodze ,

W sypialni będzie słabo oświetlone, pies będzie już być podejmowane rękawice nitrylowe na noc, a dzieci będą na górze w swoim pokoju.

Dzień drugi – sobota – leniwy dzień w łóżku

Ponieważ ma twarde długie, trudne tygodnie, będę traktował go na jeden dzień w łóżku oglądając maraton serialu telewizyjnym swojego ulubionego serialu i gra nasze wszystkie gry czasowo ulubionym karty. będę przygotować na ten dzień od wstępnego planowania miejsce dla dzieci, aby iść i zaczyna je zapakowane w nocy. I będą mieli albo wynajmowane lub zebrane różne sezony serialu z naszej kolekcji i znaleźli talię kart.

Dzień rozpocznie się na początku ze mną tasowanie dzieci się przez następne 24 godziny, a następnie śniadanie w łóżku. Wtedy będziemy spędzić dzień i noc, oglądania telewizji, gier karcianych i jedzenia pizzy w komforcie i spokoju własnej sypialni.

Inspired Uwaga: Piękno tego planu jest to, że kiedy się nudzą, mogę wymknąć od gratką rzeczywistości nie jest dla mnie i pewnie nawet nie zauważy.

– autor artykułu