Opublikowany w Gdzie wesele

jak zorganizowac wesele w uk

jak zorganizowac wesele w uk

Groom Ultimate kontrolna, czego potrzebuje Jego Wedding Day

Następnego dnia nadeszła! Nie ostatnie dni swojego życia, ponieważ niektóre z twój przyjaciel może próbować przekonać cię wierzyć, ale pierwszy dzień swojego życia jako mąż. Inaczej znany jako dzień można dostać się ubrać jak pingwin (jeśli jest to wybór szafa przejść z) i dokonać krewni płakać z radości. Ten dzień powinien być bardzo proste; Najtrudniejsze jest za tobą: przekonałeś, żeby zgodzić się z tobą ożenić. Ale nie powinno się zrelaksować jeszcze.

Tylko dlatego, że jest uważany za dzień panny młodej, nie oznacza, że ??masz do podjęcia tylnym siedzeniu dla zdarzenia, tyle, ile chcesz. Bądź przygotowany i upewnij się, że te przydatne przedmioty. Poniżej znajduje się zestaw użytecznych „katastrofy” dla pana młodego na ich wielki dzień. Zawartość listy może pomóc swój dzień, że o wiele łatwiej.

– Śluby! Chyba, a nawet jeśli już je na pamięć, te papkowate słowa trzeba powiedzieć. W przypadku zamarznięcia przyjdzie czas gry, to dobrze mieć je pod ręką.

– Aspiryna – to będzie długi dzień, ból głowy może przyjść na swój sposób.

– Extra koszula w kolorze wybraniu w przypadku wycieków lub nawet jeśli pocą się przez koszulę.

– Extra krawat / muszka / Ascot – w przypadku gdy coś zostanie rozlana na jednej masz na sobie, masz kopię zapasową w kolorze wybranym przez Ciebie

– Dodatkowa para Spinki w stylu wybraniu

– Gotówka – w przypadku trzeba przechylić kogoś lub czegoś potrzebował. Dobrze jest mieć.

– Telefon komórkowy – w nagłych przypadkach. Również przypomnieć Kapłan / Dziennik wykonywania ceremonii aby ludzie zamknął swoje telefony off

– Ważne numery – bądźmy szczerzy, nie pamiętam już numery. Przechowywać listę ważnych numerów, takich jak wesela, żywienia, matka panny młodej, drużbą, etc.

– Boutonniere – normalnie odbierać to na kościół / miejsce, ale jeśli nie, nie zapomnę tego elementu w domu

– autor artykułu