Opublikowany w Gdzie wesele

jak zorganizowac wesele samemu

jak zorganizowac wesele samemu

Ja Flirt Too Much

Dobrym mój przyjaciel myśli, że flirtuje zbyt wiele. Powiedziałem nie.

Pewnego dnia czekał na jej jedzenie na wynos w pewnym restauracji i zauważył kucharz patrząc na nią. W odpowiedzi uśmiechnęła się. Potem zapytał, jak to robiła. Wróciła tam kilka dni później zbierając zamówienia, a on podszedł do niej i zapytał ją, co robiła (na życie), a następnie udał się przedstawić, i tak dalej. Jest to trzeci lub czwarty raz już próbował zbliżyć się do niej wszystko, a ona ma na sobie jej obrączkę i co oczywiste, w tym!

Innym przykładem czekała w kolejce do sali panie i nie było linia do pokoju mens, jak również. Powiedziała do jednego z mężczyzn oczekujących, „To nie jest coś, co można zobaczyć na co dzień, chłopaki czekają!” Następną rzeczą, wiedziała, że ??wyszedł z linii i zapytał ją, czy miała chłopaka .

Raz ona nastąpiła jej parkingu przez faceta ładowanego jej samochód, telewizor myślę, że było, ale niezależnie udał się na nią umówić. Po powiedziała mu, że był żonaty, poprosił, ale jesteś „szczęśliwym małżeństwem?”

„Może jestem pojęcia, a wszystko to ma uśmiech lub komentarzy na faceta i myślą, że jesteś zainteresowany lub napotyka na kogoś,” mówi.

Damska: Chcę poinformować, nie, to nie ty, to my faceci. Jesteśmy bardzo podekscytowani, gdy mamy odpowiedzi czy reakcji ze strony dziewczyny, które zazwyczaj wziąć to w niewłaściwy sposób. Jesteśmy tak przyzwyczajeni do odrzucane i ignorowane, że kiedy dziewczyna i atrakcyjne jeden w tym, daje nam o każdej porze dnia, otrzymujemy wszystko zawrotu głowy i podekscytowany jak 12 letniej dziewczyny starej szkoły i zabrać ją zbyt daleko zbyt szybko. Nie obrażaj się do niego lub uzyskać weirded, bo przez większość czasu mamy na myśli również. Chodzi o to, że większość ludzi nie wie, jak podejść do sytuacji i / lub nie są dobrymi mówiących i kończy się psują każdą okazję mieliśmy, jeśli był jeden. Brakuje nam jakąkolwiek zdolność do odróżniania jest ładnie z flirtu, a to może być przerażające. Mamy na myśli nic złego.

Wiem, że dziewczyny, które przestał się uśmiechać i rozmawiać z ludźmi publicznie razem, gdy są sami. To może wydawać się szalony, ale więcej razy, niż można wierzyć, że zostały po całym sklepie, a nawet przerażające do parkingu i zostały tam zbliżył.

pomiary wentylacji warszawa
– autor artykułu