Opublikowany w Gdzie wesele

jak zorganizowac wesele bezalkoholowe

jak zorganizowac wesele bezalkoholowe

NLP Stan Zarządzania

Widząc, czerwony, niebieski lub zielony uczucie z zazdrości …

Stany umysłu

Stan umysłu jest sposób , że dana osoba jest w każdej chwili w czasie. Jest to całkowita doświadczenie, które oni mają ze względu na proces umysłowy i obejmowałyby uczucia, emocje, myśli i fizjologii. Różne stany umysłu mogą znacznie różnić się pod względem intensywności, jak długo trwać i jak często pojawiają się one u osobnika. Należą do nich takie rzeczy jak:

Miłość nienawiść

jak zorganizowac wesele bezalkoholowe

Strach – Przewidywanie

Pain- Pleasure

Guilt- Zazdrość

Zmęczenie – Nuda

jak zorganizowac wesele bezalkoholowe

Odsetki – Lęk

Depresja i więcej …

Niektóre stany mamy podobne, takie jak miłość, radość i przyjemność podczas gdy inne wolelibyśmy uniknąć, podobnie jak lęk, poczucie winy i gniewu. Nasze nastroje, lub stany, mogą zmieniać się z dnia na dzień, a nawet z godziny na godzinę, bo to jest tak, jakby były na łasce jakiegoś niewidocznego a zarazem atrakcyjnej siły, która prowadzi i kieruje je jak dyrygent orkiestry. Istnieje wiele powodów, dla wyglądu i przyczyny naszych różnych stanów umysłu, coś, dowiesz się więcej w miarę postępów w tej książce. Co jest ważne o nich, jak w przypadku wszystkich aspektów NLP jest to, że mają one strukturę i jest powodem ich istnienia, bez względu na ich różnorodność i okazjonalnego niepożądanego wybuchu.

Poprzez zrozumienie przyczyn i strukturę naszych doświadczeń możemy nauczyć się kontrolować i kierować nasze stany umysłu i ciała. Więcej do punktu, możemy być świadomie i celowo selektywne, o którym stwierdza chcemy przenieść się, a które chcemy uniknąć.

Wierzę, że doświadczają stanów przyjemnych i spełnienie jest ostatecznym pragnieniem wszystkich ludzi, tylko dlatego, że są uzależnieni emocje i woleliby, aby czuć się szczęśliwi przez większość czasu. Wyzwanie polega na ich realizację to i uczenia się, jak kierować swoje stany do woli, ponieważ w większości przypadków nasze państwa są kierowane przez innych i czy czynników zewnętrznych.
gaba
– autor artykułu