Opublikowany w Gdzie wesele

jak zorganizowac slub bez wesela

jak zorganizowac slub bez wesela

Załóżmy, że przestał liczyć odpowiedzi do przerwy. Mając do czynienia z nim, może jakieś dziesięć minut lub tak później powrócić do tego, co robisz. Aby kontynuować, w którym zostało przerwane byłoby po prostu, bez zastanowienia powiedzieć, 6, 7, 8, 9, 10 … albo trzeba by przypomnieć sobie, co robisz i gdzie dostał się? Prawdopodobnie ostatni, bo przerwa byłaby tymczasowo rozprasza cię i sprawia, że ??zapominamy na chwilę, co robisz.sprawdź ofertę na stronie internetowej Ale co, jeśli przerwy utrzymane dzieje się za każdym razem, wymagając coraz więcej czasu i biorąc cię coraz dalej od tego, co robisz? Czy w końcu zapomnieć o liczenie od 1 do 10, a może po prostu zrezygnować z pomysłem? Jest wysoce prawdopodobne. I nawet jeśli liczyć od 1 do 10 była najważniejszą rzeczą podczas uruchamiania, prawdopodobnie odkładać i decyduje się wrócić do robi to w inny dzień. Wow, co za proces!

Zjednoczone są po prostu w ten sposób. Przez przerwanie stanu rozproszenia (poprzez pewnego rodzaju) jest zatrzymany i zmienił się natychmiast. Jeżeli proces zostanie przerwany na tyle mocno, a często, a następnie zmienia się na stałe.

jak zorganizowac slub bez wesela

Po raz pierwszy zauważyłem, że ten proces około 40 lat temu, w wieku zaledwie 10 lat. Gdy mój pies robi coś niepożądanego, lub ona nie dałaby mi piłkę, że właśnie idące, wszystko, co musiałem zrobić, to odwrócić ją dostatecznie i wystarczająco mocno, a ona zatrzymać się i zrobić coś innego, upuszczenie kuli w proces. Dając jej natychmiastowego i pozytywne doświadczenia, jak pochwały lub herbatniki na przykład, będzie ona zapomniała, co robiła i zasięgnąć więcej pochwały, powtarzając to, co czuła przyjemność – co robi, kiedy pochwalił ją. Wynikało to po jakimś powtórzeniu w niej doprowadzenie piłki do mnie i upuszczając go na kolanach od tej pory.

jak zorganizowac slub bez wesela

Kilka lat później, użyłem techniki z dobrym skutkiem, kiedy moja córka (tylko dwa lata w tym czasie) stał tetchy i rozdrażnienie.

– autor artykułu