Opublikowany w DJ czy orkiestra

jak zorganizowac wesele na 20 osob

jak zorganizowac wesele na 20 osob

Możesz grać na flecie!

Marzy o grze na flecie?

Czy dotarł na naukę gry na flecie jako młodzieniec? Myślisz, że jest już za późno?

Nigdy nie jest za późno, aby podążać swoją pasję. Flecistów pewno mają w sobie pasję do swojego instrumentu.

Popularnym błędem jest to, że dorośli nie mogą nauczyć się grać na flecie i że tylko dzieci mają możliwość kontynuowania studiów muzycznych.

Z różnych powodów są podane …

Brak czasu

Brak motywacji

Niezdolność do nauki tak szybko, jak młodzież

Za stary, więc nie warto przejmować

Aby wszystkie powyższe, chciałbym powiedzieć, bzdury!

OK, dorośli są zajęci zarabianiem na życie, wykonując swoją pracę, a spełniająca wszystkie przyziemne zadania codziennego życia.

Jednak prawdziwą pasją jest sposób dokonywania swój własny czas. tutaj kilka minut, kilka minut tam, a w ciągu miesięcy i lat, flecista rodzi!

Brak motywacji? Proszę!

Dorośli są zmotywowani. Dorośli wiedzą, czego brakowało, a oni odczuwają kryzys czasu i zegar, który tyka. Podczas gdy dzieci marnować czasu na rozmowy przez telefon i wędrówki w centrach handlowych, dorośli wykroić bloków czasu kiedykolwiek i gdziekolwiek jest to możliwe.

Dalej jest, że „stary pies nie jest w stanie nauczyć się nowych sztuczek” nonsens. Wielu dorosłych czuje samoświadomość o nauce w sytuacji, zazwyczaj zarezerwowane dla dzieci. To przyczynia się do ich braku postępów lub nawet ich zaniechania badań łącznie. Kto chce czuć się źle o sobie?

Jednak, że można przezwyciężyć, too. Tradycyjne lekcje teraz można zastąpić wideo, DVD, on-line lekcje i elastycznych nauczycieli. Dorosły ma wiele opcji do nauki gry na flecie, które po prostu nie istniał kilka lat wstecz.

Wreszcie, jako dorosły, dużo możliwości, jakie istnieją dla studentów nie ma. Brak konkursów solowych, czcić zespoły, czy młody Rozgrywki artysty.
eksport bliski wschód
– autor artykułu