Opublikowany w DJ czy orkiestra

jak zorganizowac wesele i nie zwariowac

jak zorganizowac wesele i nie zwariowac

Karaoke 101 – Wszystko, co musisz wiedzieć o Karaoke

Karaoke mania jest zamiatanie świata! Brałeś swoją podróż aż do etapu jeszcze pas swoje ulubione piosenki do tych, które znasz i miłości? Jeśli nie, może po prostu znaleźć się na końcu śpiewu najbliższego systemu karaoke bardzo szybko! Więc co to jest karaoke, tak? Co Buzz o najnowszy odtwarzacz karaoke?http://www.transporthiszpania.com Co trzeba wiedzieć, aby być „w wiedzieć” o tym najnowszym szał? Oto kilka faktów, liczb, karaoke żargon i ciekawostki, które warto znać.

Karaoke to japońskie słowo, składa się z dwóch skrótów innych japońskich słów. „Kara” pochodzi od słowa „karappo”, czyli pusty. „Oke” pochodzi od słowa „okesutura”, czyli orkiestrę. Więc „Karaoke” dosłownie oznacza poradnia psychologiczna białystok pustą orkiestrę. Gracze karaoke odtwarzać muzykę z piosenkami, bez wokal. Więc pusta orkiestra znaczy dostać muzykę bez głosów.

Pierwszy system karaoke został wynaleziony w 1970 roku w Kobe, Japonia, przez Daisuk Inoue, muzyk. On wynajęła swój odtwarzacz karaoke za 100 jenów, a Karaoke szybko stał się zabawne rzeczy do zrobienia.

Niestety, on nie dostał patent na swój wynalazek, a ktoś inny poszedł na opatentowanie go pod inną nazwą, „minus-one”. Jak widać, jego system Minus-One nie chwycił w pobliżu, a także chwytliwy „Karaoke”, więc Daisuk wciąż mam jego roszczenia do sławy. Słowo nowego rozprzestrzeniania maszynowego Daisuk, a z Japonii obecnie stało się szalenie popularny w całej Azji, Europie i USA.

Może karaoke gracze są najbardziej popularne wśród wszystkich w Finlandii. Finlandia posiada kilka światowych rekordów karaoke. Mają więcej barów karaoke na mieszkańca niż w jakimkolwiek innym miejscu na świecie. Trzymają rekord świata w największej ilości ludzi śpiewających tej samej piosenki karaoke w jednym czasie: 80.000 osób! Jaką piosenkę oni śpiewają? Hard Rock Hallelujah! Finlandia posiada również rekord świata w najdłuższym rundzie non stop Karaoke śpiew: 240 godzin!

– autor artykułu