Opublikowany w DJ czy orkiestra

jak zorganizowac wesele blog

jak zorganizowac wesele blog Można to osiągnąć jedynie poprzez dzieje wewnątrz nas samych, nie na zewnątrz (ze światem zewnętrznym). Pozwól mi wyjaśnić:

I w rzeczywistości nie wierzą, że ktoś naprawdę chce niczego, co starają się osiągnąć w życiu, jak pieniądze, samochody, domy, święta, sztuka, członków klubu, zegarki, gadżety itd. Co myślę, że oni naprawdę chcą to uczucia, które myślą, że otrzymają, doświadczenie, lub zaspokoić potrzebę, gdy mają te rzeczy.chmura edukacyjna Istoty ludzkie są narkomani emocje i jako takie spędzają całe swoje życie poszukiwaniu uczuć, albo próbuje zdobyć przyjemności lub unikanie bólu. Ale dlaczego mają wzloty i upadki na jakiś czas i „pomiędzy” uczuć przez większość czasu, kiedy można kierować swój umysł na wielkie uczucie przez większość czasu? Jedyne odpowiedzi, że mogę wymyślić są masochizm czy nie wiedząc, jak kierować własnego państwa.

Ale jak, jeśli przypadkowo padł ofiarą wszystkich tych uwarunkowań, programowania i wpływem czynników zewnętrznych, takich jak cudzych przekonań, poglądów i znaczeń na imprezy, możemy świadomie zmienić nasze państwo? Czy to naprawdę takie proste?

jak zorganizowac wesele blog

Zmień swój stan w jednej chwili

Kiedy jesteś w pewnym stanie, twój umysł jest uruchomiony program, który odtwarza ten stan. Prowadzi szereg skojarzeń w strukturze lub sekwencji. Te wzory lub sekwencje dosłownie zostały wyciągnięte przez Ciebie, a gdy są one powtarzane, reprodukować doświadczenia bycia w określonym stanie. Proces jak licząc od 1 do 10, wynika, uporządkowaną sekwencję z punktu startowego (1) http://www.neomedica.pl/pagesView,12,USG,PL do osiągnięcia jego zakończenie (10).

Powiedzmy, że liczyli na głos od 1 do 10. Podobnie jak dojdziesz do 5 dzwoni telefon lub ktoś puka do drzwi. Co byś zrobił? Czy myślisz sobie „nie, liczę do dziesięciu i mogą poczekać, aż skończę”, czy też po prostu zatrzymać liczenie, odebrać telefon lub otworzyć drzwi? To wszystko pewnie zależy od sposobu liczenia ważnej do 10 była nie prawda?

– autor artykułu