Opublikowany w DJ czy orkiestra

jak zorganizowac eleganckie wesele

jak zorganizowac eleganckie wesele

Tradycje weselne i co naprawdę oznacza

Dzień ślubu zbliża się szybko i marzyli o tym wszystkim swoim życiu, ale czy wiesz, co wszystkie te tradycje ślubne są wszystkim chodzi? Nie masz pojęcia, gdzie się zaczęło, a dlaczego?

Poniżej znajdziesz kilka, które udało nam się badań.

Masz więcej niż prawdopodobne słyszał stare powiedzenie: „. Coś starego, coś nowego, coś pożyczonego i coś niebieskiego sześć pensów w jej buta”

jak zorganizowac eleganckie wesele

Ten wierszyk ślubna rozpoczęła się epoki wiktoriańskiej, gdyż wtedy właśnie został użyty jako narzeczonych jeszcze przejść przez nią do dziś. Choć wiele nowych narzeczonych nie mają pojęcia, co to oznacza i skąd pochodzi, nadal trzymać mocno do tradycji i używać go przy wyborze tego, co noszą i posiadać w dniu ślubu.

Co to stary wiktoriański wierszyk ślub na myśli?

Wierszyk odnosi się do wielu ważnych rzeczy, na przykład, gdy mówi o czymś starym, odnosi się do przyjaciół pary pozostając wierny w przyjaźni całej ich małżeństwa.

jak zorganizowac eleganckie wesele

Najczęściej panna młoda może nosić trochę biżuterii należącej do matki lub babki. Perły w szczególności były szczególnie korzystne w epoce wiktoriańskiej. Jednak niektóre panny młode mogą również korzystać welon matki, jej chusteczkę lub nawet modlitewnik podczas ich ślubu.

Coś nowego odnosi się do przyszłego szczęścia, zdrowia i powodzenia, a to jest symbolizowane przez bukiet ślubnych i strojach ślubnej.

Coś pożyczonego sprzyja szczęście to może być prawie każdy rodzaj dobrej symbolem szczęścia, które powraca do pożyczkodawcy – jako dobry traf sprawia swojego grona. Coś niebieskiego oznacza oddanie i wierność między małżonków i przynosi szczęście, jak kontynuuje cykl. Ta tradycja pochodzi ze starożytnego Izraela. Niebieski to kolor tradycyjnie zobowiązania i izraelskich narzeczonych zawsze noszą niebieską wstążkę we włosach.

– autor artykułu